O nas

O nas

Nasza przygoda z obuwiem Birkenstock zaczęła się kilka lat temu podczas podróży na południe Europy. Tam po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o marce Birkenstock oraz o tym jak jest popularna w południowej i zachodniej Europie a także w USA i w Azji.

Zachęceni pozytywnymi opiniami zakupiliśmy po parze Birkenstocków i szybko staliśmy się ich gorliwymi fanami. Ze względu na ich niesamowitą wygodę rzadko się z nimi rozstawaliśmy, przekonując się o zasadności maksymy firmy Birkenstock: „Modne buty tak często jak potrzeba, Birkenstock tak często jak to możliwe!”

Birkenstocki towarzyszyły nam przez kilka lat potwierdzając także liczne opinie o ich wytrzymałości. Kiedy zaszła potrzeba zakupu nowych, nie udało nam się ich nabyć w Polsce. Szukając miejsca gdzie można kupić Birkenstocki dowiedzieliśmy się, że to marka znana także wśród sporej rzeszy naszych rodaków, którzy mieli taki sam problem jak my – nie mogli ich kupić w Polsce. Najbliższy sklep znajdował się bowiem w Berlinie.

Wówczas narodził się pomysł otwarcia sklepu w Warszawie. W 2007 r. otworzyliśmy przy ul. Dzikiej 2 Salonik Obuwia Camilla, oferujący obuwie Birkenstock oraz pozostałych marek z rodziny Birkenstock czyli Papillio, Alpro, Birki's, Footprints, Betula i Tatami a także gotowe wkładki do obuwia marki Birko Orthopaedie. Prowadzimy go do chwili obecnej.

Jako jedyny sklep w Polsce sprzedajemy wyłącznie obuwie i wkładki w/w marek w związku z czym posiadamy ich największy wybór. Potwierdzają to opinie zagranicznych klientów, którzy twierdzą, że dotychczas nie widzieli takiego wyboru Birkenstocków w jednym miejscu. Posiadamy w ofercie ponad 70 modeli obuwia w ponad 120 kolorach. Nasz fachowy personel pomaga właściwie dobrać obuwie dla klientów – nie tylko rozmiar i szerokość ale także kolorystykę odpowiednią do ubioru.

Z uwagi na liczne pytania od klientów spoza Warszawy w tym roku postanowiliśmy rozszerzyć działalność poprzez otwarcie sklepu internetowego www.ZdrowyBut.pl. Można w nim obejrzeć i nabyć wszystkie buty dostępne w naszym sklepie stacjonarnym. Priorytetem dla nas jest zadowolenie klientów nie tylko z oferowanych przez nas produktów ale także ze standardów obsługi. Szybko realizujemy zamówienia, ponieważ sprzedajemy tylko produkty, które mamy w magazynie. Oferujemy możliwość zwrotu lub wymiany zakupionych u nas towarów bez podania przyczyny. Stale rozszerzamy asortyment.

Skorzystaj z naszej oferty i dołącz do grona szczęśliwych posiadaczy obuwia Birkenstock. Nie będziesz żałować.